niedziela, 29 marca 2015

WIOSENNE NOWOŚCI

Wiosna to dobry czas dla mnie, w ostatnich latach wszystkie większe zmiany w moim życiu nadchodzą z pierwszymi oznakami wiosny. W zeszłym roku było otwarcie sklepu stacjonarnego: Wymarzone wnętrze, który daje mi wiele radości.
A w tym roku nadszedł czas zmian w sklepie internetowym, na które serdecznie zapraszam i mam nadzieję, że sklep się Wam spodoba ?


Nowa odsłona sklepu internetowego

Zapraszam:-)


8 komentarzy:

 1. Nowa odsłona sklepu prezentuje się bardzo efektownie, a ile tam interesujących rzeczy:) Na pewno wybiorę coś dla siebie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Sklep jest świetny i na pewno znajdę w nim coś dla siebie, bo w moim mieszkaniu przyda się kilka fajnych dodatków, które mam nadzieję u Was znajdę. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wymarzone wnętrza w wymarzonej odsłonie. Świetny! Życzę sukcesu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tak, trzeba przyznać, że bardzo nastrojowe jest teraz wykonanie tego sklepu - i fajnie, bo przyjemnie się przegląda, a nie jak cała masa kolorowych, rażących po oczach motywów, które tak naprawde utrudniają zakupy i rozpraszają.
  Klasa:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Na pewno odwiedzę sklep i rozejrzę się a czymś dla siebie. Pozdrawiam gorąco.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nowości zapowiadają się bardzo ciekawie. Na pewno w wolnej chwili zajrzą do sklepu i może coś wpadnie mi w oko;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Nice blog and thanks for share your a good piece of content with us.Please check out my site also Website developer.I hope you like my site.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super! Świetna jest ta nowa odsłona sklepu :) Teraz będziemy zaglądać jeszcze chętniej :)

  OdpowiedzUsuń