niedziela, 17 marca 2013

NOWY POCZĄTEK

Przygotowując dzisiejszy wpis stwierdziłam, że dawno nic nie było o moich: "Jedwabnych pasjach i innych...", i że panuje tu "straszny misz-masz". Niestety, taka jestem. Uwielbiam wszystkie prace kreatywne, malowanie akwarelą, na jedwabiu, scrapbooking, gotowanie i wnętrza, od którch jestem "uzależniona" i historię sztuki i architektury.
Gdy zakładałam bloga, chciałam na nim umieszczać tylko swoje prace i dzielić się tym, co mnie inspiruje. Niestety nie należę do zbyt otwartych osób, trudno mi tak publicznie pisać i otwierać się na innych, ale próbuję:-))
Wszystko co napiszę i robię poddaję sporej krytyce, więc wiele postów zostało jeszcze niepublikowanych.
Tak samo jest ze zdjęciami, wszystkie umieszczone zdjęcia są mojego autorstwa i zawsze wydaje mi się, patrząc na Wasze prace drogie blogowiczki, że jeszcze im trochę brakuje:-)

Na szczęście znalazłam stronę z e-kursem "Blogowanie z Pasją" - Urszulii Phelep, mam nadzieję, że dzięki jej poradą, złapię "wiatr" i będę więcej i ciekawiej publikować:-)


Pierwszy post o e-kursie@BlogZPasja


 

 


 
 
Trzymajcie za mnie kciuki.
Pozdrawiam ciepło:-)
 
 
 
 
 

4 komentarze:

  1. Piękne cudeńka :) Zapraszam na mojego raczkującego bloga www.lubiedesign.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Gosia, Gosia! Bo ja cały czas tu czekam na Twoje jedwabne nowości! Pozdrawiam D.

    OdpowiedzUsuń
  3. Droga Dominiko, jedwabne nowości w przygotowaniu, będą po świętach:-). Od najbliższej niedzieli śmigam na nartach - więc już nie dam rady. Oczywiście między zjazdami będę śledzić Nasz kurs:-) Pozdrawiam Gosia

    OdpowiedzUsuń